TR

Çevir:

Mako Eğitim, Thomas Türkiye'nin eğitim markasıdır!


İkili İlişkiler Eğitimi

Eğitimin amacı

image139

İkili İlişkiler eğitiminin amacı: Dünyanın neresinde  olursak olalım, kaçınılmaz olan, sürekli bir insan veya insanlar ile  birlikte olacağımız, onlarla birlikte yaşayacağımız gerçeğidir. İşte bu  eğitimde bu kaçınılmaz birlikteliğin esaslarını, olmazsa olmaz  şartlarını, ilişkilerin sağlam temellere oturtulabilmesi için yapılması  gerekenleri öğreneceksiniz. Bir ikili ilişkide mutlaka yer alması  gereken etkinlikler ve bu etkinliklerin daha verimli bir şekilde  kullanılabilesi için yapılması gerekenler paylaşılacak. 

Eğitimin katkısı

İkili İlişkiler Eğitimi

İkili İlişkiler eğitimi size ne katacak: İkili  ilişkilerde başarılı olmak için dikkat edilmesi gereken hususları  deneyimleyecek, örnek vakalarla anlatılanlar pekiştirilecek,bu vakalar  bazı ilginç videolarla işler hale getirileceksiniz.  Ayrıca iş yaşamında  da belki de en önemli yere sahip olan ikili ilişkiler, ast-üst  ilişkileri ve yönetimle ilişkiler bölümleri hakkında paylaşımlarla  farkındalık yakalayacaksınız. 

İlginizi çekti mi?

Burada ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.

Abone Olun