TR

Çevir:

Mako Eğitim, Thomas Türkiye'nin eğitim markasıdır!


Koçluk Becerileri Eğitimi

Eğitimin amacı

image225

Koçluk Becerileri eğitiminin amacı: Bu eğitim modülünde  firmanın katılımcı olarak belirlediği tüm beyaz yakalı personel ve  yöneticiler, iş yerinde ve sosyal yaşamlarında tüm dünyada hızla yayılan  koçluğun ve koçluk becerilerinin neler olduklarını ve onları doğru  kullanabilme becerilerini öğrenir, konu hakkında yeni duyacağı bilgileri  dağarcığına ekler. Aynı zamanda koçluğun ne olup olmadığını ve hareket  alanlarını öğrenir, ayrıca iş yaşamından başlayıp hayata yayarak  kullanmaya başlar. 

Eğitimin katkısı

image226

Koçluk Becerileri eğitimi size ne katacak: Günümüzde  insanların en çok yaşamaya çalıştıkları değer huzur. Çoğu insan farkında  olmasa da huzuru yakalamaya çalışıyor hayatlarında. Mutlu olmak,  yaşamlarını anlamlandırmak hatta kendilerini daha iyi tanımak için  çeşitli yollar deniyorlar. İşte bu yollardan son zamanlarda en çok  tercih edileni koçluk desteği almak. Bu eğitimde koçluk mesleğinde  profesyonel koçların fayda sağlamak adına kullandığı araçlardan  bazılarını tanıyacak ve örneklendireceksiniz. 

İlginizi çekti mi?

Burada koçluk becerileri eğitimiyle alakalı ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.

Abone Olun