TR

Çevir:

Mako Eğitim, Thomas Türkiye'nin eğitim markasıdır!


Müşteri Şikayet Yönetimi Eğitimi

Eğitimin amacı

image193

Müşteri şikayet yönetimi ve itiraz karşılama eğitiminin  amacı; müşteri şikayetlerini daha etkin ve daha verimli yönetmeniz için  gerekli yönetim araçlarını tanımlayarak, müşterilerinize sağladığınız  hizmetten memnun kalınmasını sağlamaktır. Ayrıca müşterilerinizin itiraz  noktalarını keşfederek alternatif süreçler oluşturabilmenize yardımcı  olabilmektir. 

Eğitimin katkısı

image194

Müşteri şikayet yönetimi ve itiraz karşılama eğitimi sayesinde;  ikna taktik ve tekniklerine sahip olabileceksiniz. Değişen müşteri  yapısına kısa sürede uyum sağlayabileceksiniz. Tüketici davranışlarını  analiz etmeyi öğreneceksiniz. Şikayet yönetimini daha doğru  uygulayabileceksiniz. Ayrıca, gerçek itiraz ile hayali itirazı ayırt ederek, müşteri profilini  anlama ihtimalinizi yükseltebileceksiniz. Bunun yanında müşteri profili  hakkında edineceğiniz bilgiler ile daha pratik ve daha etkin olmanızı  sağlayabileceksiniz. 

İlginizi çekti mi?

Burada Müşteri Şikayet Yönetimi Eğitimi ile alakalı ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.

Abone Olun