TR

Çevir:

Mako Eğitim, Thomas Türkiye'nin eğitim markasıdır!


Müşteri Ilişkileri Eğitimi

Eğitimin amacı

image222

Müşteri ilişkileri eğitiminin amacı, çalışanların  müşterilerle daha bilinçli ve doğru iletişim kurmalarına katkıda  bulunarak, iletişimdeki olası çatışmaları önlemek, dolayısıyla kurum içi  verimi arttırmak. 

Eğitimin katkısı

image223

Müşteri ilişkileri eğitimi sayesinde, öncelikle kendinizi davranışsal açıdan daha detaylı olarak tanıyacaksınız. İletişim tarzınızla ilgili bilgi sahibi olacaksınız. İletişimdeki güçlü ve limitli      yönlerinizin farkına varmış olacaksınız. Çalışanlarınız, farklı müşteri profilleriyle nasıl iletişim kurulması gerektiğini öğrenmiş olacak. Müşterilerle yaşanan olası iletişim kaynaklı çatışmaların önüne geçebileceksiniz. Müşterilerle  yaşanan iletişim eksikliğinden kaynaklı aksaklıkların,  alınganlıkların ve kırgınlıkların önüne geçebilme şansınız olacak. Müşterilerinizle nasıl iletişim kurmanız gerektiğini daha kapsamlı göreceksiniz. Müşterilerle olan iletişiminizde yapmanız ve yapmamanız gerekenleri öğrenmiş olacaksınız. Çalışanların, müşterinin iletişim tarzını öğrenmeleri, onları daha iyi tanımalarını, daha iyi  anlamalarını ve aralarında daha güçlü iletişim kurmalarını  sağlayacak. Çalışanlar, takım      arkadaşlarıyla olan iletişiminde zamandan kazanarak daha kestirme      yollardan sonuca ulaşabilecek. Çalışanların müşterilerle olan      iletişimi daha anlaşılır ve net olabilecek. Bu sayede kurum içi verimliliği arttırmış olacaksınız.
 

İlginizi çekti mi?

Burada müşteri ilişkileri eğitimi ile alakalı ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.

Abone Olun