TR

Çevir:

Mako Eğitim, Thomas Türkiye'nin eğitim markasıdır!


Mülakat Teknikleri Eğitimi

Eğitimin amacı

image211

Mülakat teknikleri eğitiminin amacı;  insan kaynakları sorumlu ve yöneticilerini personel seçme ve  yerleştirme konusunda bilgilendirilmesini, etkin mülakat tekniklerini  uygulamasını, adaylarla yapılacak görüşmeleri en sağlıklı ve verimli bir  biçimde yönetmesini ve İnsan kaynaklarına raporlamasını sağlamaktır. 

Eğitimin katkısı

image212

Mülakat teknikleri eğitimi sayesinde; insan kaynaklarında etkili mülakat tekniklerini öğreneceksiniz. Mülakat tekniklerinin tümünü öğrenerek görüşmeniz esnasında şirketinize, adaylara en uygun olan mülakat tipini ya da tiplerini seçebileceksiniz. Mülakatların doğru bir şekilde sonuçlanmasını ve doğru işe doğru kişiyi seçmeyi sağlayacaksınız. Kolay, doğru, etkin ve sonuç odaklı mülakatlar gerçekleştirecek, bir kaç mülakat tekniklerini bir arada kullanabileceksiniz. Mülakatların önemini, şirket performans ve verimliliğine yansımasını görebileceksiniz.

İlginizi çekti mi?

Burada mülakat teknikleri eğitimi ile alakalı ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.

Abone Olun