TR

Çevir:

Mako Eğitim, Thomas Türkiye'nin eğitim markasıdır!


Motivasyon Eğitimi

Eğitimin amacı

image251

Motivasyon eğitiminin amacı;  kişinin motivasyon yollarını keşfetmesini, nelerin kendisini  yükselttiğini, hangi yöntemleri kullanacağını, motivasyonunu arttırarak  performansını da arttırabileceğini ve hem sosyal yaşamında hem de iş  yaşamında başarı sağlamasını amaçlamaktadır. 

Eğitimin katkısı

image252

Motivasyon eğitimi sayesinde;  motivasyonunuzu arttırmanın yollarını öğreneceksiniz. Motivasyonunuzu  nelerin düşürdüğünü keşfedeceksiniz. Motivasyonun fizyolojik olarak  nasıl oluştuğunu anlayabileceksiniz. Motivasyonunuzun  iş ve sosyal yaşamda ki etkisini keşfedeceksiniz. Motivasyon  tekniklerini öğrenecek, bu teknikleri performansınızı arttırmak için  kullanabileceksiniz. Motivasyonunuzun yaratıcılığınıza olan etkisini  deneyimleyeceksiniz.

Sınırlayıcı  inançlarınızı keşfederek zihninizin yaratıcılığını harekete  geçirebileceksiniz. İç motivasyonunuzu harekete geçirerek dış  motivasyonunuzu yükseltmeyi öğreneceksiniz.

İlginizi çekti mi?

Burada motivasyon eğitimiyle alakalı ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.

Abone Olun