TR

Çevir:

Mako Eğitim, Thomas Türkiye'nin eğitim markasıdır!


Performans Yönetimi Eğitimi

Eğitimin amacı

image189

Performans yönetimi eğitiminin amacı;  insan kaynakları yönetim sisteminin içerisinde ivmesi güçlü olan  performans yönetim sistemini açıklamak, performans yönetim sistemlerini  çalışmak, performansın başarıya etkisini somut olarak gözlemlemek,  verimli çalışma prensibini performansa yansıtabilmek ve karlılığa katkı  sağlamak. 

Eğitimin katkısı

image190

Performans yönetimi eğitimi sayesinde;  insan kaynaklarının tüm süreçlerini sistem dahilinde  algılayabileceksiniz. Performans yönetim sisteminin bütüne olan  katkısını uygulamalı olarak öğreneceksiniz. Performans yönetim  sistemlerini tümünü ve aralarında ki farkı çalışacaksınız.Performans  yönetiminin çalışanlarınıza olan etkisini anlayacaksınız. Performansı  doğru ve şirketinize uygun yöntemlerle yöneterek somut sonuçlar elde  edeceksiniz. Doğru performans yönetiminin doğru eğitim ve kariyer planı yapabilmedeki etkisini anlayabileceksiniz.

Performans yönetimi eğitimi

Burada performans yönetimi eğitimi ile alakalı ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.

Abone Olun