TR

Çevir:

Mako Eğitim, Thomas Türkiye'nin eğitim markasıdır!


Stres Yönetimi Eğitimi

Eğitimin amacı

image87

Stres yönetimi eğitiminin amacı,  kişilerin kendilerini çok daha yakından tanıyarak, onlarda strese sebep  olan faktörleri doğru yönetebilmelerini sağlamaktır. Ayrıca stresten  olabildiğince uzak kalmalarını sağlayarak, daha huzurlu ve rahat bir  yaşam koşulları oluşturmalarına katkı sağlamaktır. 

Eğitimin katkısı

image88

Stres yönetimi eğitimi sayesinde, stresin  tanımını ve kaynaklarını çok daha net görmüş olacaksınız. Stres  yönetimindeki basit adımların nasıl uygulandığını göreceksiniz. Stresi  yok edemiyorsanız, onunla başetmeyi öğreneceksiniz. Sizi  strese sokan faktörlerin farkına varacaksınız. Bu faktörlerle başa  çıkmak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini öğreneceksiniz.  Kendinizi şuanda olduğundan çok daha detaylı tanımış olacaksınız.  Davranış yapınızı tüm ayrıntılarıyla öğreneceksiniz. İş yerinizdeki ya  da çevrenizdeki kişilerin farkı davranış yapıları hakkında detaylı bilgi  sahibi olacaksınız. Ayrıca  daha huzurlu, rahat ve mutlu bir yaşam sürebilmeniz için bir  farkındalık kazanmış olacaksınız. Stresi azaltma konusunda da daha  bilinçli ve donanımlı hale geleceksiniz.

İlginizi çekti mi?

Burada stres yönetimi eğitimi ile alakalı ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.

Abone Olun