TR

Çevir:

Mako Eğitim, Thomas Türkiye'nin eğitim markasıdır!


Telefonda İletişim Eğitimi

Eğitimin amacı

image200

Telefonda iletişim eğitiminin amacı;  iletişimde önemli bir yeri olan telefon görüşmelerini başarı ile  yürütmek, ses tonu ile birlikte beden dilini de karşı tarafa  aktarabilmek, pozitif ve etkili telefon görüşmeleri yapmak ve  motivasyonun yükseltilmesi. 

Eğitimin katkısı

image201

Telefonda iletişim eğitimi sayesinde;  başarı getiren telefon görüşmeleri gerçekleştireceksiniz. Telefonda  coşkulu, neşeli ve enerjisi yüksek görüşmeler yapabileceksiniz.  Telefonla konuşurken neleri yapmanız neleri yapmamanız gerektiğini  öğreneceksiniz. Akılda  kalıcı bir telefon görüşmesinin nasıl olacağını öğreneceksiniz.  Telefonda sadece ses tonunuzu değil beden dilinizi de karşı tarafa ifade  edebileceksiniz. Nefesinizi, kelimelerinizi ve ses tonunuzu etkili bir  şekilde kullanabileceksiniz. Telefonda  şikayetleri doğru yönetebilecek, problemleri çok daha kolay  çözebileceksiniz. Etkili ve pozitif telefon görüşmelerine imza  atabileceksiniz.

İlginizi çekti mi?

Burada ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.

Abone Olun