TR

Çevir:

Mako Eğitim, Thomas Türkiye'nin eğitim markasıdır!


Toplantı Yönetimi Eğitimi

Eğitimin amacı

image128

Toplantı yönetimi eğitiminin amacı;  toplantılarımızı hedef odaklı, amaca bağlı kalarak, doğru kişilerle,  doğru zaman ve süre içerisinde etkin bir şekilde gerçekleştirmektir. 

Eğitimin katkısı

image129

Toplantı yönetimi eğitimi sayesinde;  zaman yönetimini başka açıdan deneyimleyeceksiniz. Karar alma  mekanizmalarını rahatlıkla yönetebilecek, hızlı ve etkin kararlar  alabileceksiniz. Sunum ve ikna beceriniz gelişecek ve daha yaratıcı  toplantılar gerçekleştirebileceksiniz.Stratejik olarak yönetimi sağlayabileceksiniz. Sistem içerisinde süreci  yönetebilecek, takibini ve performansını sağlayabileceksiniz. Daha etkin  iletişim kurabilecek, iş yaşamınızda ekip çalışmasını daha güçlü  yaşayabileceksiniz.Toplantı yönetiminde etkin olarak kullanabileceğiniz yetkinliklerinizin  farkına varacaksınız. Yönetim becerileriniz gelişirken toplantılarınız  daha keyifli, sonuç odaklı ve sistematik olacak. Olması gereken zamanda  ve kişilerle sonuç alabileceğiniz toplantılar gerçekleştirebileceksiniz.     

İlginizi çekti mi?

Burada toplantı yönetimi eğitimi ile alakalı ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.

Abone Olun