TR

Çevir:

Mako Eğitim, Thomas Türkiye'nin eğitim markasıdır!


Verimlilik Eğitimi

Eğitimin amacı

image91

Verimlilik eğitiminin amacı: Verimlilik, günlük  hayatımızda da çokça kullandığımız bu kavram, işletmelerin tüm  fonksiyonlarını kapsar. İşletmelerin verimlilik düzeyi; uygulanan  yönetim tekniklerinden, organizasyon yapısından, işgücünün niteliğinden,  kurum kültürü gibi pek çok faktörden etkilenmektedir. Bu eğitim ile amaçlanan katılımcılara, işletmelerinde verimlilik  arttırıcı teknikler hakkında temel bilgilendirme yapmak, var olan  kaynakları en iyi şekilde değerlendirmek için firmalara yol  göstermektir. 

Eğitimin katkısı

image92

Verimlilik eğitimi size ne katacak: Gerek normal  çalışma şartlarında gerekse olası kriz dönemlerinde, işletmelerin  geleceği doğru planlaması ve eldeki kaynakları optimum şartlarda  kullanabilmesi için bu eğitimle birlikte paylaşılacak verimlilik  yönetimi esaslarıyla birlikte daha planlı ve güvenilir bir çalışma  ortamı yaratmak mümkün olacak. 

İlginizi çekti mi?

Burada verimlilik eğitimi ile alakalı ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.

Abone Olun