TR

Çevir:

Mako Eğitim, Thomas Türkiye'nin eğitim markasıdır!


Yöneticilik Eğitimi

Eğitimin amacı

image219

Yöneticilik eğitiminin amacı, kişilerin,  güçlü ve limitli oldukları yönetim özelliklerini belirlemek, yönetirken  yapılan hataların önüne geçebilmek, kimi nasıl yöneterek verim  alınabileceğini vurgulayarak, her bir yöneticinin yönetsel gücünü  arttırabilmek. 

Eğitimin katkısı

image220

Yöneticilik eğitimi sayesinde, tepe yöneticiler, departman yöneticileri ve/veya yönetici adayları, kendilerini  yönetsel bazda çok daha detaylı tanıyabilecek.  Yönetimdeki güçlü ve  limitli yönlerinin farkına vararak, az zamanda neler başarabileceklerini  görecekler. Astlarına nasıl yaklaşıp, nasıl yönetmeleri gerektiğini çok  daha net görmüş olacaklar. Ne tür bir yönetim stiline sahip  olduklarının farkındalığına varacaklar. Bir yönetici olarak kuruma neler  katabileceklerini görmüş olacaklar. Üstündeki yönetici/yöneticilerle  hangi konularda uyum sağlayıp, hangi konularda çatışabileceklerini  öğrenecekler. Kendilerini nelerin motive ettiğini görüp, daha etkin  olabilmeleri adına nelere dikkat etmeleri gerektiğinin farkına  varacaklar. Yönetsel bazda, ne tür görevlerde daha başarılı  olabileceklerinin farkına varacaklar

İlginizi çekti mi?

Burada yöneticilik eğitimi ile alakalı ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.

Abone Olun