TR

Çevir:

Mako Eğitim, Thomas Türkiye'nin eğitim markasıdır!


Zaman Yönetimi Eğitimi

Eğitimin amacı

image213

Zaman yönetimi eğitiminin amacı,  zamanı yönetebilme becerisine ne ölçüde sahip olup olmadığınızı  belirlemek, zamanı yönetmede size engel olabilecek faktörleri ortadan  kaldırarak, zamanı nasıl daha etkili kullanabileceğinizi göstermek. Bu  bağlamda, doğru zaman yönetimi sayesinde iş ve özel yaşantınızda daha az  stresli, daha huzurlu ve daha planlı hale gelmenizi sağlamaktır. 

Eğitimin katkısı

image214

Zaman yönetimi eğitimi sayesinde, zaman ve zaman yönetimi kavramlarının önemine çok daha yakından şahit olacaksınız. Kişisel gelişim ve zaman yönetimi konularında ekstra farkındalık kazanacaksınız. Zamanı yönetmedeki tüm güçlü ve limitli yönlerinizin farkına varacaksınız.Zamanı yönetirken nerelerde zorlandığınızı öğrenmiş olacaksınız. Zamanı daha doğru yönetebilme ipuçlarını öğreneceksiniz. Zamanı etkin yönetmenin size neler kazandıracağını görmüş olacaksınız. Kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmak için çok önemli bir adım atmış olacaksınız.

İlginizi çekti mi?

Burada zaman yönetimi eğitimi ile alakalı ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.

Abone Olun